Баскетболіст КДЮСШ№1 здобув срібло на "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу

17 червня на базі КП"СК"Будівельник" відбулись ігри фінального 5 етапу проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу 3х3 серед учнів 5-9 класів. Черкащину серед юнаків представила команда СШ №18 до складу якої увійшов наш вихованець - Чебаненко Сергій 2011 р.н. №4.
У фіналі СШ №18 зіграла проти Ліцею №13 з м. Чернівці. Матч завершився на користь гостей, відповідно черкащани стали срібними призерами змагань.
Дякуємо тренеру Нікіті Руслову за підготовку спортсмена. Вітаємо Сергія з новими здобутками. Чудово, що позашкільні захоплення спортом допомагають представляти свій навчальний заклад на достойному всеукраїнському рівні.
Автор:
Дата публікації: 22-06-2026 02:41
.jpg)
